Võru

Sissejuhatus

+CityxChange’i projekti visiooniks on luua võimalused sellise tuleviku loomiseks, kus me tahame elada. See hõlmab raamistiku ja abivahendi väljatöötamist, mis võimaldaks ühtse kogukonna toetusel ühise energiaturu loomist. See toob kaasa soovitused uute sekkumismeetmete, turu (de)regulatsiooni ja ärimudelite kohta, mis pakuvad positiivse energia kogukondi, integreerides e-mobiilsuse teenust (eMaaS). +CityxChange’i projekt arendab ja rakendab positiivseid energiaplokke ja -piirkondi (PEB/PED) ning mõõdab neid kui osa „Euroopa Puhta Energia Üleminek linnades“ algatusest.

Võru peamine probleem on see, et inimesed eelistavad elada ja oma ettevõtlus arendada äärelinnas, muutes linna keskuse (muinsuskaitse ala) väheaktiivseks. On hädavajalik tuua muinsuskaitse alasse innovatsiooni, et muuta see atraktiivseks elu- ja ettevõtluskohaks, rekonstrueerides hooned ja muutes need energiatõhusamaks. +CityxChange’i projekti raames keskendub Võru sellele, kuidas tuua elu tagasi kesklinna, pakkudes ajaloolise piirkonna kohta innovatsiooni ja energiatõhususe raames analüüse, visioone ja plaane. Näiteks püüab Võru analüüsida, kas on võimalik luua PEB-d muinsuskaitse piirkonna munitsipaalhoonete vahel.

Kaart

Galerii

Uudised

Powerhouse Brattørkaia official opening

Powerhouse Brattørkaia, one of our demonstration areas which is also the biggest new energy-block in Norway, has officially been launched on the 30th of August, 2019. On the 30th of August, +CityxChange, celebrated the official opening of Powerhouse Brattørkaia (Trondhein) which is the biggest new positive energy block in Norway.

Loe rohkem »

+CityxChange Newsletter – August 2019

+CityxChange‘s first newsletter has been distributed in August 2019. Please feel welcome to read the newsletter online here and distribute in your networks. Further, we want to invite you to subscribe to the newsletters to not miss any project updates: Subscribe now

Loe rohkem »

Sündmused

X